Stāsts par kolagēnu un neveiksmes pārvarēšanu veiksmē

Džeimss Grīnvels, proto-col dibinātājs un uzņēmuma īpašnieks, kā arī bijušais komandas līderis “GB Mordern Pentathlon” (Lielbritānija), pārvērta savu dzīves neveiksmi veiksmē, izveidojot veiksmīgu biznesu. Kā viņš līdz tam nonāca? Džeimss piedzīvoja smagu sporta traumu 2003., gadā, kas deva lielu motivāciju sākt pētīt cilvēka fizisko ķermeņa uzbūvi un tā sasaisti ar uzturu pie paaugstinātas fiziskās slodzes kāda tai laikā bija Džeimsam.

Džeimss bija guvis labās kājas ahilejas pēdas traumu, kas bija nopietns iemesls, lai pārtrauktu dalību profesionālajās sacensībās. Tieši 14 nedēļas bija palikušas līdz Džeimsa cīņai pret fināla pretinieku, taču tās nācās atcelt. Tajā laikā uzticams komandas biedrs profesors Gregs Vaits (Greg Whyte) OBE, izbijis International Modern Pentathlete and Olympian sportists, deva padomus Džeimsam pareiza uztura izvēlē. Džeimss uzsāka pulvera sastāva kolagēna kursu, kas tajā laikā bija vienīgais pieejamais produkts.

Džeimss bija pārsteigts par to, ka paredzēto 12 – 14 nedēļu atveseļošanās laiks saīsinājās tikai līdz 22 dienām. Džeimss piedalījās sacensībās un bija parādījis izcilu sniegumu!

Džeimss bija ļoti sajūsmināts par neticamo efektu, ko kolagēna uztura bagātinātāju lietošana bija panākusi visā atveseļošanās posmā. Papildus tam Džeimss bija novērojis to, ka arī viņa sejas āda bija ievērojami uzlabojusies, kas bija cietusi un pasliktinājusies pēc 16 gadu ilgās sporta peldēšanas. Džeimss nolēma, ka par šiem rezultātiem ir jārunā ar cilvēkiem. Tā uzņēmums radīja savu pirmo produktu – tīrās kolagēna kapsulas.

Džeimss saskatīja iespēju attīstīt ideju tālāk, izmantojot šo vienkāršoto kolagēna kapsulu formulu, radot plašu kolagēna sejas kopšanas līniju tā paša gada vasarā, kā arī pēc tam attīstot sejas dekoratīvās kosmētikas līniju 2011. gadā.

proto-col kopumā pie savas darbības ir strādājuši jau vairāk kā 10 gadu garumā un jau ir kļuvuši par vienu no vadošajiem skaistuma un veselības zīmoliem Lielbritānijā.