SPA salona kvalitāte Tavās mājās 10 minūtēs: sejas kopšana & atjaunošana

Daudzas no mums, dāmām, sapņo par laisku laika pavadīšanu SPA salonos, kuros profesionāli un augsti kvalificēti kosmetologi un sejas kopšanas speciālisti parūpējas par mūsu sejas ādas un tā dabiskā skaistuma atjaunošanu. Šāda tipa procedūras ar augstvērtīga satura produktiem parasti ir pieejamas, taču tikai par attiecīgu samaksu un visbiežāk ar iepriekšēju pierakstu garās rindās. Kādu speciālistu izvēlēties? Cik biež atkārtot procedūras? Kur doties? Kāda cenai ir nozīme? Daudz un dāžādi jautājumi bieži vien arī noved pie tā, ka šī tikai paliek ideja, kas netiek realizēta.

Mūsu mērķis ir piedāvāt produktus un atrast risinājumu tam, lai arī mājas apstākļos tiktu sasniegti salona kvalitātes rezultāti un būtu iespēja pilnvērtīgi parūpēties par savas sejas ādas kopšanu līdz nākamajam speciālista pierakstam.

Esam izstrādājuši 2 pavisam vienkāršus soļus un piedāvājam 2 proto-col kolagēna sejas kopšanas produktus, kas palīdzēs sejas ādas uzlabošanai un aizsardzībai no saules un apkārtējās vides ietekmes 10 minūtēs:

 1. proto-col kolagēna sejas maska ar kolagēnu un koraļļu jūraszālēm
 2. proto-col dermabrāzija ar sasmalcinātiem dimantiem un pērlēm

Regulāra sejas pīlinga veikšana ar proto-col dermabrāziju (ieteicams lietot vienreiz nedēļā ar sejas masku) un sejas maskas uzklāšana ievērojami uzlabo sejas ādu, tās elastību, atjauno novecojušās šūnas, veicina dabiskā kolagēna veidošanos, kā arī stimulē sejas ādas asinsvadu cirkulāciju, aizkavējot sejas ādas novecošanos. Ilgstoši lietojot produktus, tie palīdz arī:

 • problemātiskas sejas ādas kopšanai (akne);
 • sejas ādas dabiskajam starojumam un svaigumam;
 • samazināt pietūkumu;
 • samazināt sejas nogurumu;
 • samazināt toksīnus;
 • samazināt stresa līmeni.

Dermabrāzijas (pīlinga) sastāvā ir sasmalcināt dimanti un pērles ar dabisko “AHAs – Glycolic Acid – glikolskābe” sastāvu, kas maigi, taču iedarbīgi atbrīvojas no mirušajām sejas šūnām, padarot sejas ādu jauneklīgu, svaigu un starojošu. Tā vairāk elpo un tiek veicināta tās elastība. Savukārt sejas maskas sastāvā ir bagātīgs kolagēna daudzums kombinācijā ar citām augstvērtīgām sastāvdaļām, kas dziļi baro un padara maigu sejas ādas pēc pīlinga veikšanas.

Kas ir AHAs – Glycolic Acid – glikolskābe?

Viela ir augstvērtīgi spēcīga sevišķi sejas ādas kopšanai, kas tiek iegūta no cukurniedrēm, piena un citrusaugļiem, kas dziļi spēj iesūkties sejas ādā. Viela reaģē ar dermas augšējo slāni, kas vājina lipīdus un sasaista mirušās ādas šūnas, ļaujot tām viegli izkļūt no dermas augšējā slāņa, līdz ar to veicinot svaigākas, necaurlaidīgākas un stingrākas ādas šūnu celšanos uz tās virsmas. Tādā veidā tiek samazinātas sejas smalkās līnijas un grumbas, arī pinnes rētas, redzamāk izkliedēta sejas pigmentācija un nevienmērīgs ādas tonis.

7 soļi sejas pīlinga un maskas uzklāšanai mājās:

 1. Uzklāt nelielu daudzumu proto-col dermabrāziju/pīlinga skrubi uz plaukstas (ja ir jutīga sejas āda, tad to var sajaukt ar attīrošos pieniņu vieglākam un maigākam klājumam)
 2. Ar pirkstu galiem un ar kustībām no lejas uz augšu vērstām uz āru (sākt ar kaklu) klāt dermabrāzijas sastāvu, neuzklāt produktu tuvu acīm
 3. 1 minūti turpināt ar masējošām apļveida kustībām dermabrāzijas uzklāšanu, koncentrējoties uz zoda, deguna un pieres zonu
 4. Pēc tam noskalot ar ūdeni
 5. Pēc tam uzklāt nelielu daudzumu sejas maskas sastāvu uz plaukstas
 6. Pēc tam ar pirkstu galiem uzklāt sejas masku ar kustībām no lejas uz augšu vērstām uz āru (sākt ar kaklu), nelielu daudzumu uzklāt arī ap acu zonu
 7. Maigi turpināt sejas masāžu ar maigiem “klavieru” pieskārieniem virzienā no augšējiem vaigu kauliem apkārt acīm, lai veicinātu šīs zonas limfadrenāžu, pēc tam atpūtiniet seju uz 8 minūtēm un tikai tad noskalojiet sejas masku ar 2 mitrām pīlinga plāksnītēm vai sūklīšiem

Vairāk informācijas par proto-col sejas kopšanas produktiem ŠEIT.