Mūsu vērtības

Mūsu zīmols

Mēs esam patiesi aizrāvušies ar kolagēna izpēti un tā pierādītajām spējām aizkavēt dabisko novecošanās procesu un atbalstīt mūsu vispārējo veselību un labsajūtu.

Mūsu attīstība balstās uz zinātni, kas virza mūsu produktu radīšanu un ļauj iegūt dziļas zināšanas par cilvēka ķermeni. Mēs esam apņēmušies dalīties savās zināšanās un pieredzē ar klientiem un partneriem.

Laika gaitā mēs esam izveidojuši ilgtermiņa partnerattiecības ar vadošajiem ekspertiem ādas kopšanas, labsajūtas un uztura jomā. Mūsu mērķis ir radīt pasaules klases produktus, kas sniedz reālus rezultātus.

Zīmolu Proto-col 2003. gadā izveidoja elitārs sportists Džeimss Grīnvels, kas tika veidots balstoties uz personisko pieredzi. Aktīvi darbojoties starptautiskajā mūsdienu pieccīņā, Džeimss savas karjeras noslēgumā guva traumu - Ahileja cīpslas pārrāvumu. Būtiska loma viņa atveseļošanās procesā bija tieši Kolagēna lietošanai. Pēc savas sportiskās karjeras beigām, viņš radīja zīmolu Proto-col, kas ražo augstvērtīgus kolagēna produktus, kā arī piedāvā daudzus citus kvalitatīvus produktus veselībai un labsajūtai.

Mūsu vērtības

Zinātne

Zinātniski pamatojumi un attīstība,
veidojot jaunus produktus un
pakalpojumus

Zināšanas

Dziļa izpratne par cilvēka ķermeni
un kolagēna vitāli svarīgo lomu
cilvēka dzīvē

Izglītība

Dalīties ar zināšanām caur treniņiem
un apmācībām, lai ikvienu atbalstītu
ar jaunāko informāciju

Laime

Mūsu produkti un pakalpojumi palīdz
ikvienam justies labi un smaidīt,
gan iekšēji, gan ārēji