KOLAGĒNA TERAPIJA ĀDAS ATJAUNOŠANAI PĒC VASARAS SAULES

Rūpes par ādu pēc aktīvās vasaras sezonas ir nepieciešamas ikvienai sievietei. Kaitīgo UV staru ietekmē tiek bojātas kolagēna šūnas, tāpēc ādā parādās grumbas, smalkās līnijas, āda vairs nav tvirta un gluda .

Ādas dermas slānī ir apmēram 80% kolagēna šūnu, kas darbojas kā balstoša  viela ādas virsējam slānim, tad, kad šis šūnu līdzsvars ir traucēts, virsējais slānis “sabrūk” un parādās visiem nepatīkamās ādas novecošanās pazīmes.

Āda kvalitatīvi var atjaunoties tikai tad, ja kolagēna vielmaiņa ādā nav traucēta, ja šūnu fibroblasti veido jaunu kolagēnu ādā un enzīmi veco bojāto kolagēnu veiksmīgi izvada ārā. Diemžēl jau pēc 25 gadu vecuma jauna kolagēna veidošanās process darbojas krietni lēnāk, kamēr samazinās līdz minimumam un mēs sākam dabīgi novecot. Kolagēna terapija ir nepieciešama ikvienai sievietei, kura vēlas ilgāk saglabāt savu ādu skaistu, gludu un veselīgu.

 

Proto-col kolagēna uztura bagātinātāji satur unikālo formulu VERISOL®, kas viegli uzsūcās organismā un nonāk uzreiz ādas dermas slāni un aktīvi sāk atjaunot ādu visā ķermenī

Kolagēna vielmaiņu būtiski pazemina UV starojums, stress, brīvie radikāļi organismā, kas bojā kolagēna šūnas un āda paliek plāna, trausla un nespodra, smēķēšana, alkohola lietošana, vidē esošais piesārņojums.

Rūpes par ādu ir būtiskas jebkurā vecumā, jo kolagēna vielmaiņu ir iespējams uzlabot ar veselīgu dzīves veidu, kā arī iesakām kolagēna terapiju ar Proto-col kolagēna uztura bagātinātājiem un sejas kopšanas līdzekļiem, lai atjaunotu ādu un piešķirtu tai mirdzošu un veselīgu izskatu.