Ko nozīmē pareizs uzturs?

Tas nebūtu nekas jauns sakot, ka mūsu veselība ir atkarīga no pareizi izvēlēta uztura. Cilvēce jau to apzinājās tūkstošs gadus atpakaļ. Kā teica Hipokrāts: “Ļauj ēdienam būt Tavai medicīnai un medicīnai Tavam ēdienam”.

Tā kā mūsu zinātniskā sapratne par uzturu un daudzi fiziskie ķermeņa aspekti ir pietiekami daudz pētīti, jomas attīstība ir veicinājusi arī daudzu uztura bagātinātāju formulu izstrādi, ļaujot mums sasniegt precīzākus rezultātus un piemērot tos cilvēku vajadzībām.

proto-col dibinātājs Džeimss Grīnvels (James Greenwell) ir Lielbritānijas elites sportists, kurš ir izpratis uztura nozīmi tieši ķermeņa atjaunošanai pēc augstas fiziskās slodzes.

Džeimss aizrautīgi ir strādājis pie tā, lai izveidotu plaša klāsta uzturu sportistiem, kas ir veidots uz dabiskas bāzes bez ķimikālijām, kā arī savā darbā daudz konsultējies ar vadošajiem uztura speciālistiem un elites sportistiem. Uzņēmums proto-col ir nonācis pie iedarbīgiem un efektīviem sportistu uztura produktiem.

proto-col produktu sastāvdaļas ir izstrādātas tā, lai tās uzturā nodrošina nepieciešamo uzturvielu daudzumu organismā, kas ķermenim ir vajadzīgs tā funkcionēšanai pretēji tam ko reklamē citi zīmoli kā ieteicamo uzturvielu daudzumu.

proto-col tajā pašā laikā ir gājuši arī vēl vienu soli uz priekšu un ir testējuši visus savus produktus Informed Sports organizācijā, kas piešķir tiem kvalitātes zīmi un tie nav kvalificējami kā dopings. Produkti ir kvalificēti un tie ir ieteicami profesionālajā sportā.

Ieskaties proto-col sporta uztura piedāvājumā šeit: https://proto-col.lv/product-category/uzturs/