Kāpēc kolagēns?

Kāpēc kolagēns?

Kas ir kolagēns?

Kolagēns ir dabīga sastāvdaļa, kas uztur mūsu ķermeni tvirtu, elastīgu un lokanu.

Visbagātākā no visām cilvēka ķermenī esošajām olbaltumvielām, kolagēns dabiski atrodas visos saistaudos, kā arī ādā un nagos.

Zinātniskie pētījumi ir pierādījuši, ka kolagēna zudums ir galvenais faktors kāpēc parādās smalkās līnijas un grumbas, kā arī ādas elastības samazināšanās.

Kolagēna samazināšanās

Ikdienas stress veicina kolagēna samazināšanos; sākot ar dzīvošanu pilsētās, kurās ir augsts vides piesārņojums, kaitīgie ieradumi tādi kā smēķēšana un alkohola lietošana, kā arī sporta un fizisko aktivitāšu dēļ.

Menopauzes laikā kolagēna zudums paātrinās, un daudzas redzamās novecošanās pazīmes ir saistītas ar zemu kolagēna ražošanas līmeni.

Vai es zaudēju kolagēnu?

Sākot no 20 gadu vecuma, katru gadu kolagēns samazinās par 1.5%.

45 gadu vecumā, kolagēna zudums ir aptuveni 30% no visa ķermenī esošā kolagēna daudzuma.

Testēts un uzticams

Proto-col produkti ir izstrādāti, izmantojot VERISOL® - kolagēna peptīdu formulu, kas ir zinātniski pamatota un īpaši izstrādāta ādas uzlabošanai.

Ir pierādīts, ka VERISOL® unikālā formula samazina smalkās līnijas un grumbiņas, kā arī uzlabo matu veselību, stiprina nagus, palīdz cīnīties ar celulītu un pūtītēm.

Ādas elastība un grumbas

  • I tipa kolagēna palielināšanās (fibrilu
    ražošana).
  • 45% Paaugstina mitruma līmeni ādā
  • 30% Paaugstina ādas elastību.
  • 20% samazina grumbiņu dziļumu.

Uzlabo brūču dzīšanas procesu

Pacientiem, kuri tika ārstēti ar VERISOL® formulu, bija labāks rezultāts attiecībā uz brūču dzīšanas procesu, salīdzinot ar placebo grupām, kuru lielākajā daļā gadījumu rezultāti bija zem optimālās robežas vai sliktāki.

Klīniskie pētījumi par mūsu kolagēna zāļu formu