Kāds ir Tavs sejas ādas tips?

Nezināt savas sejas ādas tipu ir skaistumkopšanas grēks. Atpazīstot savas sejas ādas veselības stāvokli, ir vieglāk izprast tieši kādi produkti ir nepieciešami tās mirdzumam un svaigumam. Kurš gan nevēlas veselīgu un skaistu sejas ādu?

Lai gan ādas tips ir noteikts ģenētiski un arī lielā mērā atkarīgs no tā, kas tiek lietots uzturā, ir jāpieņem apzināts lēmums kādu sejas kopšanas rutīnu ievērot un kādas bāzes produktus lietot, kas ir vispiemērotākie katram sejas ādas tipam. Par sejas ādas kopšanu ir jādomā ik dienu un ik mēnesi visa gada garumā.

Kopā ir 5 sejas ādas tipi.

1. Normāla

Veselīgas sejas pazīmes, normāla āda parasti nav problemātiska, tai ir laba asinsrite, tā izskatās gluda un tīra.

2. Sausa

Āda biežāk izskatās nostiepta, tai ir daudz mirušo ādas šūnu. Smalkās poras liek ādai izskatīties novecojušai un dehidrētai.

3. Taukaina

Raksturīga taukaina un spīdīga seja, kurai ir palielinātas poras. Tā ir problemātiska un biežāk pakļauta aknei, kaut arī to vismazāk ietekmē novecošanās.

4. Kombinēta

Visu iepriekš minēto īpašību kombinācija atspoguļojas šajā ādas tipā, izteikti taukaina T zona, sausas zonas vaigiem un ap acīm.

5. Jutīga

Biežāk problemātiska un un trausla āda, kas bieži tiek kairināta no vides ārējās ietekmes, mēdz būt sarkanīga un niezoša, āda arī iekaist un ir pakļauta plankumiem.

Kādus sejas kopšanas produktus izvēlēties atbilstoši katram ādas tipam?

Normālai ādai parasti brīvi izvēlas kopšanas rituālus, par to nav īpaši jāuztraucas un tā pati par sevi izskatās ļoti labi. Ikviens vēlas sev šādu ādu! Lai gan jāaatceras, ka sejas ādas tīrīšana ir visa pamats un arī normālai ādai ir nepieciešams kosmētikas noņēmējs un ādas tonizēšana, lai atbrīvotu poras no netīrumiem un atjaunotu ādu pirms gulētiešanas. Noteikti iesakam izmantot mitrinošu krēmu vai sejas želeju, lai palīdzētu cīnīties pret novecošanās pazīmēm.

proto-col mitrinošs gēls sejai ar kolagēnu un zīda proteīnu (50ml)

Sausai ādai ļoti piemērots būs mikrodermabrāzijas produkti, kas palīdzēs noņemt atmirušās ādas šūnas pietiekami maigi, lai to var lietot katru dienu vai sajaukt ar tīrīšanas līdzekli. Jāievēro intensīva sejas ādas mitrināšana, tāpēc var izmantot intensīvi mitrinošu nakts krēmu, kas palīdzēs atjaunot sejas ādu tieši naktsmiera laikā (visefektīvākais sejas ādas atjaunošanas laiks). Seju vēlams pabarot ar kolagēna sejas masku (vismaz 2x nedēļā), lai palīdzētu atjaunot ādas šūnas un cīnītos ar novecošanās pazīmēm.

proto-col dermabrāzija ar sasmalcinātiem dimantiem un pērlēm (60ml)

proto-col intensīvi mitrinošs nakts krēms ar burkānu ekstraktu (50ml)

proto-col sejas maska ar kolagēnu un koraļļu jūraszālēm (50ml)

Taukainai ādai būtu jāizvairās no bagātīgiem krēmiem, lai kontrolētu ādas taukainību. Rūpīga un bieža sejas attīrīšana palīdzēs normalizēt pH līmeni. Iesakam izmantot sejas serumu.

proto-col serums ar kvīnoju (30ml)

proto-col attīrošas putas sejai ar kolagēnu un olīveļļu (150ml)

proto-col sejas toniks ar kolagēnu un kumelīšu ekstraktu (200ml)

Kombinētai ādai ir nepieciešami dažādi sejas kopšanas rituāli. Iesakam gan bagātīgus mitrinātājus, piemēram, kolagēna sejas masku vai intensīvi mitrinošu nakts krēmu sausās vietās.

proto-col acu krēms ar kolagēnu un ādas atjaunojošu mitrinošu formulu (20ml)

Jutīgai ādai produkti jāizvēlas īpaši rūpīgi, tāpēc vislabāk ir ieteicams ādu maigi attīrīt un tonizēt. Tas ādu atsvaidzinās un nomierinās. Sejas gēls – želeja ādu maigi baros.

Lai iepazītos ar visu sejas produktu klāstu, ieskaties sadaļā sejas kopšanas līnija!