Cukurs – aptaukošanās un citu slimību cēlonis

Dietologi un daudzi dzīvesstila eksperti atkārtoti uzsver to, ka tieši aptaukošanās, liekā svara problēmas un citas ar to saistītas slimības ir lielā mērā cēlonis tam, ka mūsu uzturā tiek patērēts cukurs. Daudzi pārtikas zīmoli slēpjas aiz saukļiem par “zema tauku un cukura” sastāva produktos, lai gan patiesībā, kārtīgāk izpētot to sastāvu, tas tur ir atrodams. Šim jautājumam ir pievērsušās arī oficiālās valsts pārstāvniecības, kas regulē šo jautājumu un ierobežo saldo produktu pieejamību skolās.

Lai saglabātu saldo garšu, tā saucamie “zemie tauki” tiek aizstāti ar cukuru, lai saglabātu produkta saldo garšu, kas visiem patīk. Neraugoties uz to, patērētāji iegādājas zemo tauku produktus, taču ilgstoša zemo tauku diēta un to patērēšana kaitē organismam, jo zemo tauku sastāvā ir 4 vitamīni, kas ir tikai taukos šķīstoši, līdz ar to tiem ir nepieciešami tauki, lai tie varētu absorbēties organismā.

Lūk, daži piemēri:

 

proto-col piedāvā uzturu sportistiem, fiziski aktīviem cilvēkiem, kam ikdienā ir papildus slodze un pastiprināts stress, pieturoties pie tā, ka produktu sastāvā netiek izmantots cukurs vai jebkādi cukura aizvietotāji.

Vairāk informācijas: https://proto-col.lv/product-category/uzturs/