ĀDA ATJAUNOŠANA NAKTS LAIKĀ AR KOLAGĒNU-FAKTI, KO TU, IESPĒJAMS, NEZINĀJI.

 

Visaktīvākais ādas atjaunošanās process notiek tieši naktī. Dienas laikā lietotie sejas kopšanas līdzekļi neiedarbojas tik efektīvi, jo āda ir pakļauta dažādiem ārējiem apstākļiem: UV starojumam, gaisa piesārņojumam, baktērijām, temperatūras izmaiņām un citiem apstākļiem.

Tieši nakts laikā ādas šūnas smagi strādā, lai samazinātu brīvo radikāļu kaitīgo ietekmi uz ādu, tiek ieslēgts  “remonta” režīms.  Ādas šūnas izmanto organismā esošās aminoskābes, minerālvielas, vitamīnus un galveno strukturālo proteīnu -kolagēnu, lai ādu atjaunotu.

Īpaša uzmanība ir jāpievērš tam ,lai mūsu organismā būtu šīs vielas, kas ādas atjaunošanai ir nepieciešamas, jo pretējā gadījumā tā notiek nepilnīgi, kas paātrina novecošanās procesus āda kļūst nespodra un parādās grumbas un smalkās līnijas.

Ļoti svarīgs faktors ir ādas atbrīvošana no dienas laikā uzkrātajiem netīrumiem un baktērijām. Talkā jāņem sejas kopšanas līdzekļi, kas maigi un pilnvērtīgi attīra ādu un ļauj tai justies svaigai un tīrai. Uz nakti svarīgi ir uzklāt nakts krēmu, kas palīdzēs ādai atjaunoties un piegādās tai nepieciešamās vielas no ārpuses, kā arī novērsīs ādas atūdeņošanos nakts laikā. Ir pieejami zinātniskie pētījumi, kas parāda, ka ādas kopšanas līdzekļi, kuri lietojami pirms nakts miera ir īpaši efektīvi ādas atjaunošanas procesiem.

Kā palīdzēt ādas šūnām atgūties un atjaunoties?

  1. Nodrošiniet pilnvērtīgu un pietiekamu miegu.

Miega laikā izstrādājās hormons-melatonīns, kas darbojas kā antioksidants, kas palīdz visiem ķermeņa atjaunošanās procesiem un stiprina imūnsistēmu. Miega trūkums atbrīvo stresa hormonu -kortizolu, kas kavē atveseļošanās un atjaunošanās procesus.

Ir zinātniski pierādīts, ka aktīvs šūnu atjaunošanās process noris no plkst. 23.00- 4.00. Tas nozīmē, ka šajā laikā šūnām ir nepieciešamas visas aktīvās sastāvdaļas -vitamīni, antioksidanti, kolagēns, hialuronskābe un minerālvielas.

Īpaši iesakām pirms naktsmiera lietot proto-col collagen produktus iekšķīgai lietošanai, lai efektīvi atjaunotu ādu nakts laikā, šie produkti satur I un III tipa kolagēna hidrolizātu, kas darbojas visa ķermeņa ādā, tieši dermas slānī, kas ir dziļākais ādas slānis, ko nav iespējams atjaunot ar ārēji uzklājamies sejas kopšanas līdzekļiem.

https://proto-col.lv/product-category/adas-kopsana/kolagena-uztura-bagatinataji/

  1. Ūdens

Pirms nakts miera iesakām izdzert glāzi ūdeni, lai nodrošinātu organismu ar šķidrumu, jo miega laikā mēs zaudējam ūdeni. Ūdens dzeršana nav ieteicama cilvēkiem, kam ir nieru problēmas, jo tad naktsmiers tiks traucēts.

Ūdens lietošana ir nozīmīga visas dienas laikā, tāpēc tam noteikti būtu jāpievērš uzmanība.

  1. Kvalitatīvi sejas kopšanas līdzekļi

Pirms naktsmiera iesakām ādu kopt ar proto-col kolagēna sejas kopšanas līdzekļiem, jo tie visi satur kolagēnu, hialuronskābi un austvērtīgas sastāvdaļas, kas palīdzēs atjaunot ādu un padarīs to mirdzošu, svaigu un tvirtu, izlīdzinās grumbas un smalkās līnijas.

https://proto-col.lv/product-category/adas-kopsana/sejas-kopsanas-linija/