7 dārzeņu porcija jeb minimums, kas jāuzņem organismam ik dienu

Cik tuvu esi šim skaitlim Tu un Tava ģimene? Vai 7 dārzeņu porcija ir iespējama mūsdienu straujajā dzīves ritmā? Kā pievērst vecāku un bērnu uzmanību ievērot veselīgāku uzturu? Bērniem ir tendence izvēlēties to, kas garšo labāk, biežāk to, kas pat, iespējams, mazāk veselīgs un satur vairāk cukura. Dārzeņos kā zināms tā ir krietni mazāk.

Pasaules Veselības organizācija rekomendē ikdienā uzņemt 5-7 dārzeņu un augļu porcijas, lai mazinātu dažādus organisma saslimšanas riskus. Neievērojot veselīga uztura diētu, tas var izraisīt 14% saslimšanu gadījumu ar kuņģa-zarnu trakta vēzi, 11% ar sirdslimību un 9% insulta nāved gadījumu, kā liecina Pasaules veselības organizācijas apkopotie dati.

Līdz ar to, lai papildinātu savu uzturu ar nepieciešamajām vielām, ir jāizvēlas attiecīgi uztura bagātinātāji. To piedāvājums ir plašs un ir daudz un dažādi uztura bagātinātāji, kas nepieciešami cilvēka organismam.

proto-col Green Magic uztura bagātinātājs nodrošina 5-7 dārzeņu porcijas 1 tējkarotē. Tā sastāvā ir 16 dārzeņu un minerālu mikslis vienā lietošanas reizē uz 1 tējkaroti (kopā 66 porcijas). To vislabāk pagatavo kokteiļa dzērienā ar ūdeni vai sablendē smūtijā ar citiem dārzeņiem vai augļiem.

Green Magic – zaļais kokteilis

Neto Masa: 200g (66 porcijas)

Green Magic – zaļais kokteilis ir revolucionārs produkts, kurā ir apvienoti 16 dabīgi audzēti augstvērtīgi produkti vienā porcijā. Unikāls vitamīnu un minerālvielu avots.

Bagāts ar dabīgajām vielām:  proteīnu, neaizstājamajām taukskābēm, enzīmiem, jūras minerāļiem, aminoskābēm, vitamīniem un antioksidantiem.

Produkts nesatur cukuru, piesātinātos taukus, mākslīgās krāsvielas un garšas pastiprinātājus.

Tikai 15 kalorijas vienā devā.

Lietošana: Viena tējkarote 1-3 reizes dienā. Produktu pievienot ūdenim vai sulai un samaisīt.

Sastāvdaļas: sojas lecitīns; rīsu kodolu membrānas pulveris; kviešu sula; ābolu šķiedras; miežu sula;  spirulīna;  hlorella; Jeruzalemes artišoka pulveris; kviešu asni; brūnaļģes; Nova Skotijas jūraszāles; ābolu pektīns; bišu māšu peru pieniņš; koenzīms Q10, superoksīda dismutāze (SOD); katalāze; lactobacillus acidofīlās baktērijas (nesatur laktozi); bifidobaktērijas (nesatur laktozi).

Produkts piemērots veģetāriešiem.

Nesatur laktozi/Nesatur glutēnu/ Nesatur pienu.

Brīdinājums: Svarīgs ir daudzveidīgs un sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Uzglabāt sausā vietā, istabas temperatūrā. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Partijas Nr. Derīguma termiņu: dd.mm.gg (skatīt uz iepakojuma). Ražots Lielbritānijā pēc On-Group Ltd pasūtījuma. Izplatītājs: SIA “AdVision Baltic”, Klijānu iela 8, Rīga, LV-1013