4 SASTĀVDAĻAS, KURĀM IR JĀBŪT TAVĀ PROTEĪNA KOKTEILĪ!

 

Sportistu viens no galvenajiem uzturvielu sastāviem ir tieši proteīna kokteiļos atrodamās uzturvielas, kas atjauno un spēcina ķermeni augstas slodzes apstākļos, taču ne vienmēr arī plaši pieejamos produktu sastāvos ir atrodamas visas nepieciešamās vielas. Proteīna pulveris ir dabīgas izcelsmes proteīns, kas viegli uzsūcas organismā un nodrošina visas nepieciešamās aminoskābes. Tas ir arī populārākais un ērtākais veids kā uzņemt augstvērtīgas vielas koncentrētā veidā.

 

Ar ko ir īpašs “Proto-col pro gold”  proteīns un kuras vielas nodrošina maksimālo efektivitāti?

 Sūkalu proteīns un kolagēna hidrolizāts:

“Proto- col pro gold whey& collagen protein”  ir veidots kombinējot sūkalu proteīnu ar kolagēna hidrolizātu, kas padara šo proteīna pulveri par ļoti iedarbīgu atjaunošanās līdzekli un enerģijas atjaunošanas avotu. Produkts vienā devā (25g) satur 20g olbaltumvielas,  80% sūkalu proteīna un 97% kolagēna hidrolizāta.

1.Sūkalu proteīns:

Sūkalu proteīns ir ļoti nozīmīgs, jo tam piemīt augta bioloģiskā vērtība, kas ir nepieciešama liesās muskuļu masas palielināšanai, vielmaiņas procesu uzlabošanai un muskulatūras atjaunošanai pēc intensīvas slodzes. Sūkaluproteīns ir bagāts ar visām organismam nepieciešamajām aminoskābēm, tas ļoti ātri uzsūcas, tādējādi veicinot ātrāku rezultātu sasniegšanu.

2. Kolagēns:

Kolagēns Pro gold proteīna dzēriens satur unikālo formulu VERISOL® – I un III tipa kolagēnu kas veicina muskuļu augšana un samazina savainojumu risku apgādājot muskuļus, saites un cīpslas ar tām nepieciešamo kolagēna devu. Kolagēns ir galvenais strukturālais proteīns, kas veicina muskuļu augšanu, kā arī palīdz muskuļiem atjaunoties pēc treniņa un nodrošina saišu, cīpslu, locītavu veselību, kā arī atjauno ādu un padara to mirdzošu un gludu.

3.Neaizvietojamās aminoskābes:

Sastāvā ir iekļautas visas neaizvietojamās aminoskābes L-leicīns, L-izoleicīns, L- valīns, L-lizīns, L- fenilalanīns, L- treonīns, L- histidīns, L-metionīns, L-triptofāns, kuras ar vienu devu tiek uzņemtas nepieciešamajā daudzumā.

4. BCAA

L- leicīns, L-izoleicīns un L- valīns ir neaizstājamās sazarotās ķēdes aminoskābes, kas ir zināmas kā BCAA, kas ir ļoti nepieciešamas atlētiem, spēka treniņiem, un sportistiem, kam īpaši nepieciešama izturība. Ir zināms, ka šīs aminoskābes dod enerģiju pirms treniņa, kā arī palīdz  samazināt muskuļu sabrukšanu, kas noris pēc intensīviem treniņiem. Aminoskābes ir ļoti būtiskas, lai organisms pēc iespējas ātrāk atjaunotos un būtu enerģijas pilns nākamajam treniņam.

Proto-col pro gold whey & collagen proteīna pulveris satur visas nepieciešamās vielas, lai palīdzētu sportistiem sasniegt savus mērķus, uzlabot rezultātus, palielinātu enerģijas līmeni, ātri atjaunotos pēc intensīvas slodzes un rūpētos par locītavu, saišu, cīpslu veselību, kā arī uzlabotu ādas stāvokli.

Pro gold whey & collagen ir Lielbritānijā ražots produkts, kas ir  plaši atzīts daudzu vadošo sportistu vidū. Produkts ir testēts Informed sport labaratorijā, kas ir produktu testēšanas un sertifikācijas programma, kas rūpīgi izvērtē katra produkta atbilstību un kvalitāti profesionālu sportistu uzturam. Pro gold proteīna pulveris ir atzīts kā augstvērtīgs produkts un labaratorija ir piešķīrusi savu kvalitātes zīmi, kas nozīmē, ka produkts tiek regulāri testēts un uzlabots, lai sportisti varētu saņemt pēc iespējas kvalitatīvāku sporta uzturu. Ražotājs ir izstrādājis produktu, lai sportisti ar vienu devu uzņemtu visas nepieciešamās vielas.

Lietošana:

Proteīna pulveri var lietot uzreiz pēc  pamošanās un/vai 30 minūtes pirms un pēc treniņa. Dienas devi ir 1-4 porcijas dienā. Samaisīt vienu kausiņu (25g) ar ūdeni, pienu vai iemīļoto sulu.