ESI VESELĪGS-LIETO UZTURĀ ZAĻOS DĀRZEŅUS UN AUGĻUS

Pasaules veselības organizācija iesaka dienā lietot vismaz piecas porcijas ar augļiem un dārzeņiem. Augļi un dārzeņi ir nozīmīga daļa mūsu uzturā, jo tieši ar tiem mēs uzņemam vitamīnus un minerālvielas, kas mūs apgādā ar enerģiju un vitalitāti.

Zaļie dārzeņi ir ļoti vērtīgi, jo tie satur hlorofilu, kas normalizē vielmaiņu, uzlabo gremošanas trakta darbību un veicina novājēšanu. Šis process notiek attīrīšanās ceļā, jo zaļie dārzeņi attīra gremošanas traktu un asinsvadu sistēmu, dziedē limfātisko sistēmu, uzlabo imūnsistēmas darbību un sniedz enerģiju.

Ikdienas steigā mēs aizmirstam par veselīgu un sabalansētu uzturu, laika trūkuma dēļ mēs grēkojam, lietojot dažādus termiski apstrādātus produktus no kuriem neuzņemam visas nepieciešamās uzturvielas un vitamīnus. Ilgtermiņā šāds dzīvesveids atņem enerģiju un vitalitāti, rodas veselības problēmas.

Proto- col green magic -zaļais kokteilis ir revolucionārs produkts, kurā ir apvienoti 16 dabīgi audzēti, augstvērtīgi  produkti vienā porcijā. Kokteilis ir vitamīnu un minerālvielu avots, tajā skaitā folijskābe, C vitamīns. Lieliski darbojās kā zarnu attīrītājs, tas novērš aizcietējumus un gremošanas traucējumus, kā arī palīdz samazināt holesterīna daudzumu asinīs.

Proto-col green magic- zaļais kokteilis ir zinātniski pētīts un ir klīniski pierādīts, ka tas :

  • Paaugstina enerģiju, veicina vitalitāti.
  • Nodrošina uzturvērtības ekvivalentu 7 augļu un dārzeņu porcijās.
  • Veicina jauneklīgas ādas izskatu.
  • Paaugstina imūnsistēmas darbību
  • Veicina sirds un asinsvadu veselību.
  • Uzlabo gremošanas sistēmas darbību

Klīniskie pētījumi apliecina, ka sastāvdaļu kopums, kas izmantots proto-col green magic kokteilī, palīdzēja samazināt šūnu bioloģisko vecumu par 13,5 gadiem. Eksperimenta dalībnieki lietoja vienu tējkaroti (3g )vienu reizi dienā, trīs mēnešus. Zinātnieki šo iedarbību izskaidroja ar enerģiju stimulējošo enzīmu maisījumu un pārtikas zaļo aļģi, kā arī superoksīda dismutāzes (SOD),katalāzes, spirulīnas, hlorellas maisījumu.

Zaļā kokteiļa sastāvā  esošā spirulīna ir lielisks vitamīna B12 avots, kā arī bagātīgs dzelzs avots, kas organismā ļoti ātri absorbējas.  Ideāli piemērota veģetāriešiem, lai uzņemtu visas vajadzīgās vielas. Pasaules vadošie sportisti lieto šo kokteili, lai atjaunotu enerģijas līmeni pēc treniņiem un uzlabotu imūnsistēmas darbību un uzņemtu papildus vitamīnus un minerālvielas.

Kokteili var lietot kopā ar ūdeni, sulu, vai pievienot smūtijam. Var lietot arī kopā ar pienu , mandeļu pienu vai rīsu pienu. Produkts satur tikai 15 kkal vienā devā.

Piemērots veģetāriešiem

 

Nesatur laktozi/Nesatur pienu/ Nesatur glutēnu

 

 

 

 

Produkts satur tikai augstvērtīgas un dabīgas sastāvdaļas.

Nesatur glutēnu, ģenētiski modificētas sastāvdaļas, ķimikālijas, mākslīgos hormonus, smagos metālus, pesticīdus, konservantus, cukuru, nitrītus un mākslīgas sastāvdaļas.