KOLAGĒNS-SKAISTAS UN JAUNAS ĀDAS NOSLĒPUMS.

Kas ir kolagēns?

Kolagēns, vienkāršiem vārdiem sakot, ir proteīns, no kura sastāv lielākā daļa mūsu ķermenī esošie audi. Kolagēns  ir atbildīgs par ādas, cīpslu, kaulu, matu, nagu, zobu, locītavu un saistaudu veselību. Kolagēnam organismā ir ļoti būtiska nozīme, jo tas veido vairāk kā 80% no saistaudiem. Diemžēl tas aktīvi mūsu organismā veidojas aptuveni līdz 25 gadu vecumam. Gadiem ejot mēs dzīvojam uz organismā uzkrātajām kolagēna rezervēm, bet prasība pēc kolagēna nemainās, tāpēc iztukšojoties šīm rezervēm, ievērojami cieš saistaudi, locītavas, un uz ādas parādā visiem nepatīkamās novecošanās pazīmes.

Kolagēna saistība ar ādu.

Kolagēns ir vienīgā struktūra, kas saglabā ādu jaunu, taču šī struktūrālā “līme”,gadiem ejot, samazinās. Zinātnieki ir pierādījuši, ka ādas novecošanās ir saistāma ar kolagēna zudumu organismā, jo aptuveni 75% no mūsu organismā esošajām olbaltumvielām, kas atbild par ādu un tās izskatu, ir tieši kolagēns. Ja uz ādas sāk parādīties krunciņas, tā ir zaudējusi savu elastību un tvirtumu, kļūst nespodra, tas liecina, ka organismā trūkst kolagēna un sākas novecošanās process.

Ir ļoti svarīgi palīdzēt organismam veidot kolagēnu no iekšienes.

Pirmais nosacījums labai veselībai ir veselīgs dzīves veids un sabalansēts uzturs. Organismā kolagēna veidošanu mēs atbalstam ar uzturu- citrusa augļi, sarkanie dārzeņi, zivju un dzīvnieku skrimšļi, zaļie dārzeņi, taču ikdienas steigā ir grūti uzņemt pilnībā sabalansētu uzturu ar visām organismam nepieciešamajām vielām.

Būtiski uzlabot ādas izskatu, aizvietot trūkstošās kolagēna šūnas ar jaunām mēs varam lietojot uztura bagātinātāju.

Vienīgā iedarbīgā metode, kas ir spējīga  izlīdzināt smalkās līnijas un krunciņas, ievērojami uzlabot ādas elastību ir patentētā formula Verisol®.

Šī formula ir ļoti iedarbīga, jo tā satur I un III tipa liellopa kolagēna hidrolizātu. Šī struktūra ir vistuvākā cilvēka DNS struktūrai  un ķermenis to ļoti viegli absorbē. Kolagēns nonāk uzreiz dermas slānī un sākas ādas atjaunošanās no iekšienes. Ādas atjaunošanās notiek visā ķermenī.

 

 

 

Zinātnieki ir pierādījuši, ka jau pēc 4 nedēļu lietošanas ir pamanāms ievērojams ādas stāvokļa uzlabojums.  

Mēs varam palīdzēt arī ādai no ārpuses.

Veselīgs dzīvesveids un uztura bagātinātājs palīdz organismam veidot kolagēnu no iekšpuses. Mēs varam palīdzēt arī ādai no ārpuses, lietojot sejas kopšanas līdzekļus ar Kolagēnu un Hialuronskābi, kas efektīvi strādā ādas epidermas slānī un paātrina vēlamā efekta iegūšanu. Kolagēns un hialuronskābe nodrošina dziļu ādas mitrināšanu un atjaunošanu. Āda kļūst mirdzoša un gluda.